Zostań Partnerem

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną lub poprzez formularz rejestracji dostępny na naszej platformie B2B. Jesteśmy pewni, że spośród ponad 100 producentów znajdą Państwo interesującą ofertę, pasującą do Państwa branży.

Trzy główne kwestie, które sprawiają, że współpraca z nami jest korzystna i rozwojowa to:


Szeroka oferta produktowa

Nasza oferta obejmuje ponad 100 producentów i łącznie ponad 6000 produktów z kilkunastu kategorii produktowych. Oferta jest także nieustannie poszerzana o nowe marki i produkty z wielu gałęzi technologii. W naszej ofercie znajdują się czołowi producenci z branży dronów, foto-wideo, gimbali i wielu innych. Pełną listę naszych marek można znaleźć w zakładce Dystrybucja.


Profesjonalizm
 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnym narzędziom współpraca z nami odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Innowacyjna platforma B2B pozwala na natychmiastową realizację zamówień, a najwyższy standard logistyczno-magazynowy zapewnia komfort i bezpieczeństwo działania.


Partnerskie relacje
 

Jednym z naszych głównych celów jest długotrwała i ścisła relacja z naszymi partnerami, a rozwój naszych kontrahentów to także nasz rozwój. Oferujemy pełne wsparcie przed i po sprzedażowe, a nasi opiekunowie klienta nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Wierzymy, że rzetelne i uczciwe podejście do biznesu jest kluczem do długofalowej współpracy i korzystnych relacji.