O Firmie

Firma INNPRO powstała w 2013 roku, pod nazwą RCpro. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów z kategorii rekreacyjnych. Dzięki prężnie rozwijającemu się rynkowi modelarskiemu w Polsce, szybko udało się zbudować sieć dystrybucji i relacji partnerskich, które trwają do dziś. Istotnym punktem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona DJI Phantom 1.

Po 5 latach od tego wydarzenia firma INNPRO jest największym w Polsce dystrybutorem marki DJI. INNPRO jest także właścicielem jedynych w Polsce salonów DJI ARS (Authorized Retail Store), autoryzowanych sklepów marki DJI, które mieszczą się w Warszawie w budynku New City, w Poznaniu w Galerii Stary Browar oraz w Katowicach w Galerii Katowickiej. Ponadto, od 2017 roku firma INNPRO prowadzi autoryzowany serwis marki DJI, posiadając certyfikat uzyskany podczas szkoleń w siedzibie firmy DJI (Shenzhen, Chiny).

W trakcie pięciu lat dystrybucja na rynku RC oraz modelarstwa została znacznie rozwinięta, a firma stała się największą hurtownią modelarską w Polsce. Oprócz kategorii dronów i modeli RC oferta produktowa została także poszerzona o produkty z branży foto-wideo, stabilizatorów fotograficznych oraz szeroko rozumianych nowoczesnych technologii. Więcej informacji o pełnej ofercie dystrybucyjnej znajduje się w zakładce Dystrybucja.

Poza ciągłym rozwojem ofertowym i handlowym firma INNPRO to także miejsce rozwoju dla wielu utalentowanych i ambitnych osób, które swoją codzienną pracą pomagają w rozwoju działalności. Motto, które przewodzi zespołowi INNPRO , brzmi: "Wizja to drzwi sukcesu, a zaangażowanie to klucz który je otwiera".