Dołącz do nas

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasze motto brzmi: "Wizja to drzwi sukcesu, a zaangażowanie to klucz, który je otwiera". Wierzymy, że dzięki kreatywności i ambicji jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, także w rozwoju zawodowym. Lubimy dzielić się pomysłami i zawsze doceniamy inicjatywę naszych pracowników, jednak tylko jako sprawnie działający zespół tworzymy całość firmy INNPRO. Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz świat nowych technologii, to u nas znajdziesz idealne warunki do pracy i spełnienia zawodowego.

Aktualne oferty pracy

Magazynier / Pracownik magazynu / Pakowacz

Kogo szukamy?

Oferowane stanowisko dotyczy pracy w dziale magazynu.

Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dostaw/wysyłek, rozpakowywanie/pakowanie,
  • Dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych oraz powierzonych zadań,
  • Kontrola stanu przyjmowanych towarów,
  • Wydawanie towaru z magazynu.

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywność, uczciwość oraz rzetelność,
  • Chęć do pracy, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (po 2 miesięcznym okresie próbnym),
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole,
  • Możliwość poznania najnowocześniejszych technologii przyszłości,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego,
  • Pracę w perspektywicznej i rozwijającej się firmie,

Prosimy o zamieszczenie następującej treści (jej brak będzie skutkował odrzuceniem zgłoszenia):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).